header

RATAJ a.s. 20 lat na rynku

W 2010 roku firma RATAJ a.s. obchodziła 20 lat sukcesów na rynku. Z okazji uroczystego otwarcia nowego budynku biurowego w dniu 17 czerwca 2010 roku, w uroczystości tej uczestniczyli pracownicy firmy wraz z wybitnymi gośćmi z szeregów klientów i dostawców. Więcej przecztacie tutaj. W trakcie uroczystości, goście zwiedzili obiekty produkcyjne, magazynowe oraz budynki administracyjne, do którego przeniósła się cała administracja z pierwotnego biura Nedabyle 12.

Po uroczystym przemówieniu inż. Stanisław Rataj, prezes i dyrektor generalny, a nastąpił występ solisty Opery Narodowej w Pradze, pana Ulricha Krzyża. Po wykonaniu kilku utworów muzycznych, które brzmiały w przestrzeni fabryki niespodziewanie przyciągającą akustyką, goście zostali zaproszeni do bogatej obiadowy bankiet. Równocześnie na przestrzeni przed halą pracownicy firmy Rataj a.s. przedstawiali działanie bezosiowych przenośników spiralnych z transportowaniem różnych materiałów a inż. Stanisław Rataj uzupełnił pokaz wykładem na temat właściwości poszczególnych przenośników i poszczególnych materiałów

Po bankiecie na gości czekały podstawione autobusy i zabrały ich na wycieczkę do Budziejowickiego Browaru. Goście mieli okazję oprócz wystaw i muzeów, obejrzeć na koniec zakład z zainstalowanymi przenośnikami firmy Rataj a.s. Po powrocie gości zaczeli powoli rozjeżdżać się w różne zakątki Republiki Czeskiej i Europy. Wszystkim uczestnikom uroczystości zostały przesłane DVD z zapisem całości uroczystego dnia, jego zawartość możecie także zobaczyć na: